Zapraszamy miłośników piosenki turystycznej

14 czerwca 2022 roku miłośnicy piosenki turystycznej spotykają się o godzinie 18.00 w rezerwacie Wietrznia Glinianki, (zbiórka na parkingu przy ul. Poniatowskiego przy wejściu do rezerwatu), by wspólnie pobyć razem i pośpiewać przy akompaniamencie gitary. Jeżeli Ty także lubisz śpiewać, przyjdź! Nie ma znaczenia, czy masz dobry głos, nie musisz być wokalistą, liczy się tylko to, żeby w duszy pięknie grało! Jeżeli masz gitarę, skrzypce, flet czy chociażby „przeszkadzajkę”, zabierz ze sobą i nie zawahaj się użyć!  Nie znasz piosenek…? Nie szkodzi! - będą śpiewniczki, które na początku spotkania rozdajemy, a potem zbieramy, by były na następne pośpiewuchy. :)))

UWAGA: 1. Dobrze jest wyposażyć się w składany stołeczek - niezbędne wyposażenie każdego pośpiewuchowicza. Kto nie ma, tu można zamówić bardzo poręczne krzesełko trójkątne za 16,90 zł (gdzie indziej są nawet po 45 zł!!!): https://eko-familia.pl

2. Będą atakować komary!!!!!! - trzeba się czymś dobrze wysmarować

3. Jeżeli ktoś będzie w drodze na spotkanie, ale odrobinę po czasie, proszę zadzwonić: 531 911 050, to trochę poczekamy. 

UWAGA - dodatkowe informacje dotyczące wtorkowego śpiewania! 

Spotkanie będzie miało charakter lekko piknikowy, więc można zabrać jakieś ciasteczka czy napoje chłodzące, itp., żeby miło płynął czas (tam nie ma kawiarenki, nie będzie można nic kupić).

Może popuszczamy wianki na wodę, o ile uda się nam je upleść - wszystkie dziewczyny namawiam do ich wykonania! 

Do zobaczenia!

 

Tags: