Z głębokim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci Stefana Czekały – nauczyciela wychowania fizycznego w naszym liceum w latach 1982-1989. Był także wizytatorem i organizatorem zespołów samokształceniowych nauczycieli. Działał jako sekretarz, a potem wiceprzewodniczący Zarządu Okręgu Szkolnego Związku Sportowego w Kielcach. Kierownik Studium Wychowania Fizycznego w Wyższej Szkole Handlowej w Kielcach. Trener piłkarek ręcznych MKS Żak Kielce, reprezentacji województwa kieleckiego w piłce ręcznej chłopców, która w 1973 roku, na III Ogólnopolskiej Spartakiadzie Młodzieży, zdobyła brązowy medal. Trenera Iskry Kielce.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek 30 czerwca. Msza święta żałobna zostanie odprawiona o godzinie 12.00 w kościele pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego, po czym nastąpi odprowadzenie zmarłego na cmentarz w Cedzynie.
Na zawsze w naszej wdzięcznej pamięci.
Rodzinie i bliskim Stefana Czekały składamy wyrazy współczucia.