Spotkanie noworoczne 2024

Przywitaliśmy Nowy 2024 Rok!

Mamy nadzieję, że będzie on tak samo dobry jak spotkanie Żeromszczaków w restauracji Marmurowa Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach. Po kilku latach przerwy wróciliśmy do dobrej tradycji spotkań noworocznych. Przybyło nas - dokładnie - 50 osób. Były oczywiście życzenia, wspomnienia, przyjazna atmosfera i pyszne jedzenie. Młodzież z naszego Liceum przygotowała piękny koncert. Przed starszymi (nieco) koleżankami i kolegami zaprezentowali się: Daria Malicka- śpiew, Oliwia Piwnicka -śpiew, Kacper Kita – gitara, Antoni Szczepański – klarnet. Dziękujemy im bardzo i życzymy wielu sukcesów w swojej karierze (nie tylko muzycznej).

W drugiej części wieczoru Małgosia Osterczy i Zbyszek Biegaj z prawdziwym profesjonalizmem oraz ogromnym poczuciem humoru poprowadzili licytację. Było o co walczyć. Znalazły się na niej prawdziwe skarby: faworki Hani, nalewka Małgosi, serce Ani, kalendarze Industrii oraz pióro profesora Jerzego Zaremby podarowane przez rodzinę. Dochód z licytacji zasilił konto Stowarzyszenia.

Już wstępnie umówiliśmy się na kolejne spotkania, bo to podobało nam się tak bardzo, że… żal było się rozstać. Mamy nadzieję, że będziemy spotkać się w większym gronie, bowiem Stowarzyszenie Absolwentów I LO „Żeromszczacy” pozyskało 16 nowych członków. Deklaracje wypełnione, a my czekamy na kolejnych chętnych.

Autorem fotorelacji jest kolega Tomek Rutczyński, na którego zawsze możemy liczyć. W galerii prezentujemy tylko część zdjęć dokumentujących to fantastyczne wydarzenie.

 

Galeria: