List z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Częstochowie

Dzień dobry!
Piszę od razu, wyrażając nasze podziękowanie za serdeczne przyjęcie w Kielcach. Muzeum Lat Szkolnych jest najlepszym miejscem na tego rodzaju uroczystości. Oryginalne treści nowego numeru Almanachu - ciekawie zaprezentowane, dodatkowo - przepiękna część artystyczna i nasza stefanka stworzyły wyjątkowy klimat świetnie korespondujący z duchem Tego Miejsca i duchem Ziemi Kieleckiej.
Nasza młodzież bardzo ciepło oceniła wyprawę do Kielc, Ciekot, do Puszczy Jodłowej. Dla wielu z nich był to pierwszy kontakt ze Świętokrzyskim Parkiem Narodowym i miejscami związanymi z Żeromskim. Program w Centrum Edukacyjnym w Ciekotach również bardzo się spodobał i myślę, że teraz chętniej sięgną po utwory Żeromskiego - nie tylko, że jest to obowiązkowa lektura, ale również z ciekawości, żeby odszukać wątki autobiograficzne i poczuć tę miłość do ziemi kieleckiej. 

                          Z serdecznym pozdrowieniem i podziękowaniem za ciekawe i pięknie wydane publikacje, w imieniu całej społeczności szkolnej  z Panem Dyrektorem Stanisławem  Dzwonnikiem na czele -  Beata Janicka  Uśmiech               Do zobaczenia    Uśmiech