Koncert noworoczny 2014

Dawno nie było takiej imprezy!
Jedzenie znakomite, faworki „Dorotki” i  koleżanki Anny Hudyki  boskie, frekwencja dopisała – bawiło się sześćdziesięciu gości i absolwentów, a  z rocznika 1971 zjechało z całej Polski i Europy trzydzieści osób.
Były toasty, przemówienia, autografy, podziękowania dla Ojca Dyrektora klasy 4 „d”, noworoczne życzenia                   z Wrocławia od Wacława Cichockiego, absolwenta z 1938 roku,  zza morza, z Afryki od Joanny Ekiert i z sanatorium od Andrzeja Dąbrowskiego.
Uwidoczniono nas w telewizji, radiu, prasie i na stronach internetowych.  Spotkanie  uświetnili artyści a jednocześnie absolwenci Żeromskiego. Danuta Świat pocieszyła oko swoimi obrazami, Grzegorz Chlewicki wzruszył grą na pianinie, mierząc się z  Rhapsody in blue G. Gershwina. Niespodzianką i gwiazdą wieczoru była znana piosenkarka Anna Hamela (www.youtube.com/user/AnnaHamela), absolwentka liceum Żeromskiego w Jeleniej Górze, która swoim ciepłym głosem przeniosła słuchaczy w atmosferę spokoju i harmonii. Wykonane wspólne z córką „Les Champs Élysées Lyrics” porwało całą salę. Annie Hameli akompaniował na fortepianie znakomity Maciej Schmeidel (syn absolwentki z kl.4 „d”).

Tandem organizacyjny Stowarzyszenie Żeromszczaków i Rocznik 1971 (www.czwartad.info ) dał dobre rezultaty         i przyniósł przełom w członkostwie stowarzyszenia.

Wspólnie zapraszamy już teraz na  jesienne ognisko.

Gorąco dziękujemy artystom i wszystkim, którzy pomogli w organizacji wieczoru.

                                   Andrzej Domoń  i Magda Helis-Rzepka
Pełniejszą  relację fotograficzną autorstwa Andrzeja Domonia można oglądać na:  www.czwartad.info w zakładce foto-album.

Galeria: